O nas

Pudełko Natury powstało w wyniku chęci zmiany.

 A gdyby tak rzucić wszystko i… założyć sklep z ekologicznymi kosmetykami najwyższej jakości? Porzucenie dotychczasowego pracy, by powołać do życia Pudełko Natury być może nie wyglądało równie spontanicznie, ale chęć zmiany pracy towarzyszyła nam od dawna. Potrzebowaliśmy tylko odpowiedniego impulsu. Tym impulsem okazało się właśnie Pudełko Natury i stojąca za nim idea.

Dobre kosmetyki to coś więcej niż przedmioty, czy artykuły pielęgnacyjne. Dbanie o swoje ciało to przejaw troski o siebie jako człowieka. Zauważenie w lustrze promiennej skóry, zamiast worków pod oczami może być tym drobiazgiem, który pozwala uwierzyć w siebie i zrobić kolejny krok. Kilka minut wypełnionych wyłącznie skupieniem na konsystencji kosmetyku i jego nakładaniu, to kilka minut wytchnienia i absolutnego oderwania od myślenia o codzienności. To bycie tu i teraz.

Wierzymy, że Pudełko Natury to nie tylko najlepsze kosmetyki. To wyraz miłości i troski o samych siebie. Zrobiliśmy, co w naszej mocy, byś te uczucia mogła/mógł wyrazić jak najpełniej.

1. Każdy kosmetyk testujemy na sobie i naszych najbliższych

Nietrudno jest znaleźć kosmetyk, którego producent obiecuje złote góry. Dużo trudniej taki, który spełnia chociaż połowę pokładanych w nim nadziei. Wszystko, co znajdziesz w naszej ofercie, przetestowaliśmy też na sobie i bliskich nam osobach. Nie musisz się jednak bać o nasze zdrowie i stan naszej skóry – przed przystąpieniem do testów dokładnie zweryfikowaliśmy składy wybranych kosmetyków, eliminując te potencjalnie nieskuteczne, z wysokim prawdopodobieństwem uczuleń i szkodliwe dla środowiska.

2. Różne kosmetyki na różne potrzeby

Lista artykułów dostępnych na stronie Pudełko Natury nie jest długa i nigdy długa nie będzie. Wybieramy wyłącznie najlepsze kosmetyki, które przeszły naszą weryfikację składu oraz skuteczności. Nie oznacza to jednak, że każdy z naszych produktów to kosmetyk uniwersalnie dobry – każdy typ skóry charakteryzują inne potrzeby. Właśnie dlatego szczególną uwagę przykładamy do dokładnego opisu jego składu i działania. Wskazujemy też, kto powinien po dany kosmetyk sięgnąć, a dla kogo lepszy będzie inny produkt.

3. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!​

Nie znasz się na kosmetykach? Wiesz, że szukasz czegoś wysokiej jakości i przyjaznego dla środowiska, ale nie jesteś pewny/a, czy dany produkt jest dla Ciebie? A może szukasz czegoś dla bliskiej osoby i potrzebujesz porady? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie, a postaramy się pomóc. Zapraszamy również do śledzenia naszego bloga Akademia Piękna, na którym omawiamy najpopularniejsze problemy związane z codzienną pielęgnacją.

4. Kosmetyki pakujemy ręcznie, dbając o pełne bezpieczeństwo przesyłki​

Wierzymy, że wysokiej jakości kosmetyki to nie tylko środki pielęgnacyjne, ale też sposób na rozpieszczenie i uszczęśliwienie siebie. Z tego powodu starannie zabezpieczamy każdą przesyłkę (ekologicznie!) i wkładamy ją do specjalnie zaprojektowanego opakowania. Mamy nadzieję, że już sam proces rozpakowywania Pudełka Natury wywoła uśmiech na Twojej twarzy. Taki sam jak wtedy, gdy otwierasz wyczekiwany prezent.

5. Część naszych zysków przekazujemy na cele charytatywne

Coś dla ciała, coś dla duszy… Ideę pozytywnego wpływu na ludzkie życie, która przyświecała zakładaniu Pudełka Natury, realizujemy też poprzez angażowanie się w akcje charytatywne. Poza odkładaniem stałego procenta z zysków na pomoc innym włączamy się w działania zorganizowane. Przykładem może być tu zbiórka dla ośrodka Jelonki, którą wsparliśmy nie tylko bezpośrednim datkiem finansowym, ale też pokrywając koszty kampanii i promocji akcji w social mediach.

Przekonaj się na własnej skórze, że nie rzucamy słów na wiatr. Zapoznaj się z naszą ofertą, zamów Pudełko Natury i poznaj moc wysokiej jakości ekologicznych kosmetyków.

0
    Twój Koszyk