Jelonki nas potrzebują!

ZBIÓRKA! Robimy coś dobrego.

CEL: 8 000 zł

Coraz więcej z nas jest świadoma jak duży wpływ mamy na świat, który nas otacza. Jak dużo zależy od nas, od tego co robimy i co wybieramy. Coraz częściej mówimy i radzimy co należy robić by pomagać…

Jednak mówić, a robić to istotna różnica. 

Dlatego postanowiliśmy zaangażować się jako firma w pomoc miejscowej organizacji dobroczynnej, która za sprawą niebywałego zaangażowania stała się istnym bohaterem dla wielu dzikich zwierząt.

Ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt Jelonki (Konto Facebook), bo o nich mowa. Jesteśmy absolutnymi fanami i pozostajemy pod ogromnym wrażeniem jak wiele dobra może wnieść jedna osoba!

Opiekują się sarnami po wypadkach drogowych, ptakami z uszkodzonymi skrzydłami, lisami uratowanymi przed śmiercią w hodowli. Przyjmują również młode kuny i zające, których matki zostały zabite przez maszyny rolnicze.

Nie jest to typowe schronisko, ani tym bardziej zoo. Całą działalność skoncentrowana jest na przywróceniu zwierząt do życia w naturalnym środowisku. Dlatego „odwiedziny, by je pogłaskać” nie mają tutaj miejsca.

Pomimo, że większość podopiecznych wymaga wielomiesięcznej opieki, tym całym miejscem opiekuje się jedna osoba – Ania Kamińska. Od wczesnego ranka do późnego wieczora zajmuje się zawierzętami.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować dla nich zbiórkę pieniędzy i liczymy na Waszą pomoc. Nasz cel na teraz to 8 tys. zł. Jest to koszt jednomiesięcznego utrzymania ośrodka i zapewnienia wyżywienia i opieki medycznej tym zwierzakom.

Oprócz tego, ze swojej strony jako firma postanowiliśmy opłacić wszelkie koszta tej kampanii, a także przekazać na rzecz ośrodka 5% całego przychodu ze sprzedaży naszych kosmetyków na stronie Pudełko Natury.

Także jeśli akurat potrzebujesz wysoko jakościowych kosmetyków z bardzo dobrym, naturalnym składem, to zapraszamy. Może uda Ci się zadbać o siebie i podopiecznych ośrodka za jednym razem😉. 

Wszystkich pozostałych, prosimy o dowolnej wielkości datki na bezpośrednie konto ośrodka (nawet 2 czy 5 zł pomaga):

31 1140 2004 0000 3002 7588 0512

Jest to konto ośrodka i nie widzimy ile pieniędzy zostaje przekazanych, dlatego prosimy o dopisek w tytule przelewu Darowizna dla zwierząt – Pudełko Natury”. Dzięki temu będziemy mogli Was informować o postępach.

Bardzo ważna jest pomoc Was wszystkich. Nawet jeśli nie macie, nie możecie czy nie chcecie przekazywać jakiejkolwiek kwoty, to udostępnijcie proszę tę wiadomość jak najszerszemu gronu. Taka pomoc nic nie kosztuje, a może uratować życie wielu istnień.

Ania
Szop
Łabędź
Sarna
0
    Twój Koszyk